Truineer Nieuws melden?

Drie nieuwe specialisten in ons ziekenhuis

Ons ziekenhuis stelt met Lien Verbeke, Manon Van Hecke en Karel Mercken resp. een nieuwe uroloog, anotoompatholoog en radioloog voor.

© Sint-Trudo Ziekenhuis/AI

Dr. Lien Verbeke behaalde haar bachelor en master in de geneeskunde aan KU Leuven en voltooide recent haar specialisatie in de urologie.Tijdens haar opleiding deed ze ervaring op in UZ Leuven, Heilig Hart Lier en de Kliniek voor Urologie in Hasselt, Sint-Truiden, Heusden-Zolder en Tongeren. Ook op wetenschappelijk vlak was ze actief binnen de urologie, onder meer rond nierfunctie en functionele urologie. Haar bijzondere interesse gaat uit naar functionele urologie en endourologie.

Dr. Manon Van Hecke behaalde haar master in de geneeskunde aan de KU Leuven en studeerde af als arts-specialist in de pathologische anatomie aan UZ Leuven. Daarnaast behaalde ze een doctoraat in de biomedische wetenschappen aan de KU Leuven. Tijdens haar opleiding bouwde ze ruime ervaring op binnen de pathologie, met een bijzondere wetenschappelijke interesse in onder meer cardiovasculaire pathologie. Ze volgde daarnaast verschillende bijkomende opleidingen, onder andere rond hematopathologie, cardiale dissectie en algemene autopsie, multiplex immuunhistochemie en moleculaire pathologie.

Dr. Karel Mercken behaalde zijn master in de geneeskunde en studeerde af als arts-specialist in de röntgendiagnose. Hij deed eerder ervaring op als ASO radiologie in de Europa Ziekenhuizen Brussel, site Sint-Elisabeth en in UZ Leuven. Binnen Sint-Trudo zal dr. Mercken zich in het bijzonder toeleggen op thoracale beeldvorming en musculoskeletale echografie. Daarnaast bouwde hij ruime ervaring op binnen neuroradiologie en kinderradiologie. Zo brengt hij een brede radiologische achtergrond mee naar onze dienst.