Het eigen Joseph Marienstadion voldoet niet aan de strenge UEFA-eisen voor Europees voetbal, waardoor Union traditiegetrouw een alternatieve locatie in België zoekt. Ditmaal stootte de club echter overal op een muur. Pogingen om uit te wijken naar onder meer Leuven en Sint-Truiden draaiden op niets uit. Volgens CEO Philippe Bormans in Het Nieuwsblad is vrijwel elk geschikt stadion in eigen land gecontacteerd, maar kreeg Union telkens een ‘njet’ te horen. De lokale autoriteiten en politiediensten achten de veiligheidsrisico’s en gevoeligheden rondom de komst van een Israëlische ploeg simpelweg te groot om de wedstrijd te organiseren.
Om een oplossing te vinden, kijkt Union nu noodgedwongen naar het buitenland. De club volgt daarmee het voorbeeld van de Red Flames, die hun duel tegen Israël eerder al in Hongarije afgewerkt hebben. Bormans geeft aan dat er al concrete voorstellen van de UEFA op tafel liggen en dat er contacten zijn geknoopt met stadions in Nederland en Duitsland.
Hoewel de club de spelersgroep een te lange en vermoeidende reis wil besparen, staat één ding vast: van een echt thuisvoordeel zal voor Union op 22 oktober geen sprake meer zijn