Vijf uur, vijf thema’s
Van 9u00 tot 14u00 kunnen deelnemers meefietsen in één of meerdere spinninglessen. Elk uur staat een ander muziek- en sfeerconcept centraal en wordt de les begeleid door een andere LAGO CLUB-coach. Op het programma staan retro, disco, millennial music, loud & fout en sing-along. De plaatsen voor de spinningmarathon zijn beperkt. Snel inschrijven is de boodschap.
Deelname kost €10 per uur. De volledige opbrengst van de spinninglessen gaat naar Think Pink. Ook wie liever niet op de fiets stapt, kan de actie steunen. In het centrum is het mogelijk om een vrije bijdrage te doen of Think Pink-weerstandsbanden aan te kopen aan €14,99 per stuk. Ook deze opbrengst gaat integraal naar het goede doel.
Samen in beweging voor Think Pink
Met de spinningmarathon wil LAGO CLUB Sint-Truiden mensen samenbrengen om zich sportief in te zetten voor het goede doel. Iedereen is welkom om zijn steentje bij te dragen, als lid of niet-lid, als deelnemer of als enthousiaste supporter. Meer informatie en inschrijven kan via de website van LAGO CLUB Sint-Truiden: www.lagoclub.be/nl/sint-truiden.