Truineer Nieuws melden?

PLEIN VOL… de beste coverbands op de Groenmarkt

Vijf woensdagen lang klinkt er livemuziek op de Groenmarkt tijdens PLEIN VOL! Start morgen woensdag 5 augustus vanaf 19 uur. Geniet van de beste coverbands in een bruisende zomerse sfeer, vier keer in augustus en één keer in september. Kom langs, zing mee en beleef samen een onvergetelijke avond in het hart van Sint-Truiden

© Foto archief-Apérotime
Beste coverbands
– Woensdag 5 augustus 2026: De Kreunaers – een dampend eerbetoon aan de legendarische Belgische rockband De Kreuners
– Woensdag 12 augustus 2026: Moedertaal – meezingen gegarandeerd met de grootste Nederlandstalige klassiekers
– Woensdag 19 augustus 2026: Uncle Phil – een bruisende partyband die de grootste hits tot leven brengt
– Woensdag 26 augustus 2026: Dinner @ Nine – deze coverband met A3 Beton-frontzanger Koen zorgt voor pure feestsfeer
– Woensdag 2 september 2026: Funky D – een spetterende show vol dans, energie en topentertainment
De concerten starten telkens om 20.30 uur. Bezoekers zijn vanaf 19 uur welkom op de Groenmarkt voor een drankje en een hapje. Alle optredens zijn gratis toegankelijk.

Bruisende binnenstad

“De voorbije weken hebben bewezen hoeveel mensen genieten van een levendig stadscentrum. Het zou jammer zijn om die dynamiek zomaar te laten verdwijnen. Met deze concertreeks bouwen we verder op dat enthousiasme en blijven we inzetten op een bruisende binnenstad waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, iets kunnen beleven en ook onze lokale horeca kunnen ondersteunen”, zegt schepen van Evenementen Marijn Ghys.

Ook burgemeester Ludwig Vandenhove kijkt uit naar de concertreeks: “Het aanbod is gevarieerd, gratis en vindt plaats op een goed bereikbare locatie in het centrum, zodat alle Truienaren en bezoekers een concert kunnen meepikken. De Groenmarkt was begin deze zomer al het decor van een fantastisch WK voetbal. Dit is daar een mooi vervolg op.”