Truineer Nieuws melden?

Nieuw hoofdstuk voor Lucy’s Table vanaf 15 juli

Lucy’s Table slaat deze zomer een nieuw hoofdstuk open. Na enkele inspirerende maanden zetten Philippe Lowette en Sarina Haesevoets hun professionele en culinaire traject verder buiten Lucy’s Table. Na het zomerverlof -vanaf 15 juli- is er de heropening met een nieuwe chef.

 

Het team van Lucy’s Table en Cosmocafé bedankt Philippe en Sarina oprecht voor hun inzet, passie en professionaliteit tijdens de voorbije maanden en voor hun bijdrage aan de uitbouw van het restaurant.

Chef Philippe en Sarina blikken met warmte terug op deze periode:“We kijken met trots terug op wat we samen hebben gerealiseerd binnen Lucy’s Table. Samen met het team hebben we met veel passie gewerkt aan een mooi culinair verhaal. De voorbije maanden waren bijzonder leerrijk en inspirerend en ik denk dat we heel veel hebben kunnen bijdragen.  Nu is het voor ons het juiste moment om een nieuw professioneel hoofdstuk aan te vatten. We hebben nog veel ambitie en nieuwe ideeën en wensen Lucy’s Table alle succes toe voor de toekomst.”

Zomerverlof en nieuwe chef-kok

Het restaurant gaat intussen in zomerverlof tot en met 14 juli. Vanaf 15 juli opent Lucy’s Table opnieuw de deuren met een nieuwe chef-kok.

Dit jonge talent van Haspengouwse bodem deed ervaring op in verschillende gerenommeerde restaurants in binnen- en buitenland. Haar komst onderstreept de visie van Lucy’s Table als een plek waar creativiteit, gastvrijheid en ondernemerschap hand in hand gaan, aldus Quirine, zaakvoerder van Cosmocafé en Lucy’s Table.

Meer informatie over dit nieuwe culinaire hoofdstuk volgt binnenkort.