Truineer Nieuws melden?

Matchday: STVV-Union

Vandaag op Stayen, atchday, STVV-Union. Aftrap 18.30 uur. Stayen geraakte uitverkocht voor deze clash tegen de uittredende landskampioen. Wie wordt de kampioen van de reguliere competitie? Toont STVV zich de luis in de pels voor Union? En doet STVV een goede zaak tegenover de achtervolgers in play-off 1? Wat wordt het?

Op de laatste speeldag van de Jupiler Pro League is het uitkijken naar het duel tussen Sint-Truiden en Union SG. Beide teams zijn al zeker van deelname aan de Champions’ Play-offs, maar hopen het reguliere deel van de competitie met een goed gevoel af te sluiten.

Een goed gevoel, dat is wat STVV alvast overhoudt aan het seizoen. De Kanaries zijn dé seizoensrevelatie in de JPL en staan met 57 punten op een mooie derde plaats. De laatste weken won STVV van Dender (1-4), maar verloor het van Antwerp (1-0). Daarna volgden een zege tegen Cercle Brugge (2-1) en een nederlaag tegen KRC Genk (1-0).

Union staat al zowat het hele seizoen op kop en zal in polepositie aan de play-offs beginnen. De Brusselaars zetten een sterke reeks neer de laatste weken met zeges tegen Antwerp (2-1), Genk (2-1) en Dender (2-0) en tussendoor een gelijkspel tegen Westerlo (0-0). Een domper is wel de afwezigheid van topschutter Promise David, maar Union lijkt dat momenteel goed op te vangen.

Bron: Sporty Trader