Bekijk de repo van TVL via: https://www.tvl.be/nieuws/truienaar-kim-heeft-parkinson-maar-fietst-toch-naar-griekse-olympia-diagnose-houdt-met-niet-tegen-178914
Bericht van Kim
In mei 2026 rij ik alleen van Sint-Truiden naar het Griekse Olympia in 12 dagen. Ik zal bijgestaan en gevolgd worden door goede vriend @stevemancino. 1700 km door 6 landen, over de Ardennen, Vogezen, Jura en Alpen wordt dit een van de grootste avonturen uit mijn leven.
Ik doe dit om geld in te zamelen voor de VZW @vlaamse.parkinson.liga . Deze Vzw zet zich in voor meer onderzoek naar de ziekte. Ongeveer 9 jaar geleden werd dit bij mij ook geconstateerd, gelukkig heb ik (voorlopig ?) een vrij milde vorm. Ik ben nooit bij de pakken blijven zitten.
Ik heb in die 9 jaar wielerwedstrijden gewonnen, 2x naar Milaan gefietst, een carrière uitgebouwd als internationale Techno producer en dj, heb gespeeld in Berlijn en Amsterdam. Mijn muziek wordt gedraaid op de grootste festivals ter wereld… en nu fiets ik dus naar de plaats waar de allereerste spelen plaatsvonden in de Griekse oudheid, Olympia. Deze bestemming ligt in het land waar al ik sinds decennia mijn hart verloren heb en heeft tevens een grote symbolische betekenis.
Hiermee wil ik ook bewijzen aan anderen waarbij Parkinson ontdekt wordt, dat dit geen eindpunt is maar dat je ondanks de ongemakken nog tot zotte dingen in staat bent. Het kopje is zeer belangrijk.
Binnenkort zal ik op socials een donatie link posten waar jullie via deze VZW mij en tienduizenden anderen kunnen steunen om een oplossing te vinden voor deze ziekte.
Ook kan je mij via deze kanalen volgen in mijn voorbereiding en zal ik regelmatig een sponsor in de verf zetten. Voila, nu ga ik nog wat trainen.
Hier zijn enkele links met meer info: