Een icoon met toekomst
De overname betekent vooral goed nieuws voor de vele trouwe klanten van de Royal. Het café blijft bestaan en behoudt zijn karakter. Tom blijft aan boord en zorgt mee voor de continuïteit en de vertrouwde sfeer die De Royal al jaren typeert.
Tijd voor vernieuwing
Vooraleer de deuren opnieuw opengaan, nemen Thierry en Tom eerst even de tijd voor een verfrissende vakantie. Daarna volgt een grondige verjongingskuur van het café, met respect voor het verleden en oog voor vernieuwing.
18e-eeuwse kelder opnieuw in ere hersteld
Een bijzonder aandachtspunt bij de werken is de authentieke 18e-eeuwse kelder. Dit stukje erfgoed wordt opnieuw in ere hersteld en zal een prominente plaats krijgen in het vernieuwde concept van De Royal.
Heropening gepland in februari
De heropening staat gepland voor februari. Een exacte datum wordt later bekendgemaakt via Truineer.be. Truineer mag zich alvast verheugen op een vernieuwde Royal, klaar voor een nieuw hoofdstuk.