Truineer Nieuws melden?

Stem ‘zet mar e masker op’ naar de publieksprijs van Carnavalissima

𝗗𝗲 Koninklijke Orde van de Commeduurneemt al de 50ste keer deel aan het liedjesfestival Carnavalissima van Liveke vzw! Deze keer wagen onze carnavalisten hun kans met ‘zet mar e masker op’ gezongen door Koen Raeymaekers. Je kan het lied hier beluisteren en alvast naar de publieksprijs stemmen.

Beste carnavalisten
𝗗𝗲 Koninklijke Orde van de Commeduur 𝐧𝐞𝐞đĻ𝐭 𝐚đĨ đ¯đ¨đ¨đĢ 𝐝𝐞 𝟓𝟎đŦ𝐭𝐞 𝐤𝐞𝐞đĢ 𝐝𝐞𝐞đĨ 𝐚𝐚𝐧 𝐂𝐚đĢđ§đšđ¯đšđĨđĸđŦđŦđĸđĻ𝐚 đ¯đšđ§ Liveke vzw!
Op de Elfde van den Elfde : Opening 56ste Carnavalsseizoen zetten we de carnavalshoed terug op, maar ook ons masker en onze feestneus! Vaak letterlijk, soms ook figuurlijk. Met ons nieuw carnavalsnummer “𝗭𝗲𝘁 đ—ē𝗮đ—ŋ 𝗲 đ—ē𝗮𝘀𝗸𝗲đ—ŋ đ—ŧđ—Ŋ!” dingen we mee naar de prijzen op 𝗖𝗮đ—ŋđ—ģ𝗮𝘃𝗮𝗹đ—ļ𝘀𝘀đ—ļđ—ē𝗮 đ—ļđ—ģ 𝗟𝗮đ—ģ𝗮𝗸𝗲đ—ģ.
Het liedje is te bekijken Ên te beluisteren via https://www.youtube.com/watch?v=LgjunlRh38I
Het nummer wordt gezongen door Koen Raeymaekers, met Stijn Swinnen en Maarten Tossens als muzikale producenten. Tekst en muziek zijn van de hand van Giani Creten. Kevin Vanhees van Belgium Media stond in voor de videoclip.
Stemmen voor de publieksprijs kan vanaf nu via https://liveke.be/carnavalissima_liedjes_2026 – We roepen natuurlijk alle Truienaren op om hieraan mee te werken.