Truineer Nieuws melden?

Leefschool De Villa bloeit voor het goede doel

Leefschool De Villa heeft dit jaar een kleurrijke actie georganiseerd voor Kom op tegen Kanker. Met de verkoop van prachtige azalea’s werd niet alleen de schoolomgeving wat fleuriger, maar vooral ook het hart verwarmd: in totaal werd 2130 euro ingezameld voor het goede doel.

De leerlingen, leerkrachten en ouders sloegen de handen in elkaar om de actie tot een succes te maken. Met veel enthousiasme boden ze de bloemetjes aan en vertelden ze over het belang van de strijd tegen kanker. De actie kreeg heel wat steun uit de buurt: buren, grootouders, vrienden en sympathisanten hielpen mee om zoveel mogelijk azalea’s te verkopen.

De school is trots op wat er samen bereikt werd en wil iedereen bedanken die de actie gesteund heeft. Dankzij dit initiatief kan Kom op tegen Kanker blijven investeren in onderzoek, zorg en begeleiding.

Leefschool De Villa bewijst zo dat samen sterk écht werkt – en dat een bloemetje soms meer betekent dan je denkt.