Truineer Nieuws melden?

Parkies ontvangt De Romeo’s

Deze week Parkies in het klein stadspark met op het podium de ambiancekoningen van Vlaanderen: De Romeo’s.

De Romeo’s
🌿
Dé Ambiancekoningen van Vlaanderen!
Met meer dan 20 jaar ervaring, talloze meezingers, uitverkochte shows en een onstuitbare passie voor entertainment, zijn De Romeo’s uitgegroeid tot een van de populairste en meest geboekte feestacts in Vlaanderen.
Waar zij op het podium verschijnen, is het feest gegarandeerd.
De Romeo’s zorgen altijd voor een warm, uitbundig en meeslepend optreden.
Chris Van Tongelen, Davy Gilles en Gunther Levi vormen samen De Romeo’s – drie charismatische performers die hun sporen hebben verdiend in zowel muziek als televisie.
Met hun unieke mix van charme, humor en muzikaal talent weten ze jong en oud te raken én te laten dansen. De Romeo’s brengen een ijzersterke combinatie van Vlaamse ambiance, schlager, pop en feestmuziek–altijd gebracht met een vette knipoog en een ongelooflijke podium energie.
Sinds hun oprichting in 2003 hebben ze hun plaats in de Vlaamse showbizz stevig verankerd. Wat begon als een muzikaal zijproject, groeide al snel uit tot een waar fenomeen.
En dat succes houdt tot op vandaag onverminderd aan.
Viva De Romeo’s