Truineer Nieuws melden?

In de kijker: Ulbekenaar Giel Vijgen van de Elite U15 STVV bij de Belgian Futures.

Giel Vijgen van de Elite U15 werd voor het eerst geselecteerd voor de match van de U15 Futures tegen Polen. Meer nog, Hij mocht meteen invallen.

© STVV
Nadat hij al 2 keer werd opgeroepen voor een Detection training bij de U15 Futures op 29/01 en 05/02, werd Giel zondag laatstleden voor het eerst geselecteerd voor een wedstrijd van de U15 Futures tegen Polen. Na rust mocht hij ook effectief opdraven. De wedstrijd in Tubeke eindigde op 1-2.
Voor Giel was het vanaf dag 1 genieten, om te beginnen omdat hij vrijdag niet naar school moest, glimlacht hij. De driedaagse ervaring, trainingen en wedstrijd, zorgden voor een zeer positieve leerrijke ervaring. Het was volop genieten om in het nationale shirt een wedstrijd te mogen spelen. Deze opportuniteiten neemt Giel zeker vast met beide handen en helpen hem als voetbalspeler in zijn verdere ontwikkeling, zowel op als langs het terrein. Giel was ook bijzonder trots dat hij als Kanarie STVV vertegenwoordigde op dit niveau en omringd door spelers van onder andere FC Brugge, Standard Luik, KRC Genk, … Dat dit avontuur naar meer smaakt, hoeft geen betoog. Vandaag gaf Giel (toevallig in een rood hesje?) alweer het beste van zichzelf op het kunstgras van de STVV Youth Academy. Je krijgt het nu eenmaal niet zomaar in de schoot geworpen. Dikke proficiat, Giel, blijf er elke dag voor gaan!
Kan een afbeelding zijn van 6 mensen, mensen die voetbal spelen, mensen die volleyballen en tekst
via STVV Youth