Truineer Nieuws melden?

Truiense jeugdbrandweer maakt indruk in Duitsland

Onze jeugdbrandweer nam in het Duitse Alken deel aan wedstrijden tussen Duitse  jeugdbrandweerploegen. Ze werden er mooi vijfde. Dikke proficiat allemaal.

Verslag van onze jeugdbrandweer

Op de opendeurdag van Post Hasselt hadden we het genoegen om de brandweerlieden uit Alken (Duitsland) te ontmoeten. Tijdens deze kennismaking werden we met onze jeugdbrandweer uitgenodigd om hun 45-jarig jubileum van @jugendfeuerwehr.alken mee te vieren. Afgelopen vrijdag reisden we dan ook af naar Alken en werden we met open armen ontvangen door onze Duitse collega’s. Het was een fantastisch treffen vol leuke activiteiten, prachtige uitzichten en onvergetelijke momenten. We hebben nieuwe vriendschappen gesloten en veel inspiratie opgedaan. Dank aan onze Duitse vrienden voor de gastvrijheid en de onvergetelijke herinneringen! We kijken ernaar uit om jullie snel weer te zien en wensen jullie nog een gelukkig jubileum!