Truineer Nieuws melden?

Trudo Federatie reageert op anonieme klacht over ‘ongewenste bezoekers’

De Trudo Federatie reageert op een anonieme klacht beginnende als volgt: “Iedereen is welkom in onze kerk, ook zij die dakloos zijn of verslaafd. Onze roeping is het om ook respectvol met deze mensen om te gaan….”

In reactie op een anoniem briefje met een ‘klacht’ willen we graag het volgende zeggen:
Iedereen is welkom in onze kerk, ook zij die dakloos zijn of verslaafd. Onze roeping is het om ook respectvol met deze mensen om te gaan. Dat er onder hen zijn die hun gsm opladen in de kerk stoort eigenlijk niet. Dat er onder hen mensen zijn die luide muziek afspelen stoort wel, maar het is de taak van ieder van ons om dan die persoon daarop te wijzen. Alleen zo kunnen we elkaar helpen om van onze kerk een rustplaats te maken en het een gebedsruimte te houden.
Dankjewel om mee gemeenschap te vormen!