Truineer Nieuws melden?

Karate Tomodachi organiseert Vlaams Kampioenschap WKF

Op 13 april organiseert de Truiense karateclub Tomodachi het Vlaams Kampioenschap WKF karate in St-Truiden.

“Onze club doet mee met het Wereldkampioenschap WIKF Karate in South Carolina Amerika”, vertelt Johan Marguillier. “Om hun te steunen organiseren wij enkele zaken waarvan de opbrengst zal gaan naar onze kampers.”
“Het eerste is het Vlaams Kampioenschap WKF karate in St-Truiden op 13 april. Dit wordt voor de eerste maal door onze club georganiseerd en is één van de grootste karatewedstrijden binnen Vlaanderen. Er is de mogelijkheid om gewoon te sponseren of 1 van onze VIP tafels ter plaatse te reserveren(met bijhorende drank en hapjes).”
Indien iemand hier zijn steentje wil bijdragen, gelieve mij een persoonlijk bericht te sturen en ik bezorg meer info over de verschillende mogelijkheden. Op 27 en 28 april is er dan onze tweedaagse spaghettidag. Wij voorzien afhaalspaghetti op 27 april en ter plaatse eten op 28 april. Meer info hieromtrent volgt.
Meer info over de club via: https://karate-tomodachi.be/