Truineer Nieuws melden?

Profcontract voor Matte Smets

Opnieuw tekent een jonge limburger een profcontract bij de kanaries. De 18-jarige Bilzenaar Matte Smets begon zijn carrière bij STVV in 2018-2019. Gestaag groeide hij door in onze jeugdopleiding. Vorig jaar speelde hij bij de beloften onder coach Van Winckel.

Citaat coach Van Winckel: “Deze jonge verdedigende middenvelder is iemand met wie je ten strijde kunt trekken. Hij heeft absoluut het STVV-DNA, zowel op als naast het veld. Hij is ook een heel intelligente en sobere voetballer, die weinig balverlies lijdt en altijd de juiste oplossingen vindt. Met zijn 18 jaar kan hij nog werken aan kracht en snelheid, vooral in de duels.”

Quote Andre Pinto: “We zijn erg blij dat we Matte hebben gecontracteerd. Nogmaals, dit toont aan dat we ons inzetten voor onze jonge spelers en vertrouwen hebben in onze jeugdopleiding. Ik wil wijzen op het geweldige werk van al onze coördinatoren in de jeugdacademie, die helpen bij de ontwikkeling van spelers zoals Matte”.

Gefeliciteerd Matte met je eerste profcontract en we hopen dat je carrière bij STVV lang en succesvol zal zijn!