Truineer Nieuws melden?

Landense basisschool Hof Pepijn sluit deuren wegens Corona

Basisschool Hof Pepijn van het Go! Onderwijs in Landen is momenteel zwaar getroffen door de Britse variant van het coronavirus en sluit gedurende een week de deuren. Dat maakt de school zelf bekend op haar facebookpagina via een brief die gericht is aan de ouders.

We citeren
Beste ouders
Onze school wordt momenteel hard getroffen door de Britse variant van het coronavirus.
Deze namiddag werd samen met de burgemeester, de crisiscel van de stad Landen, het agentschap zorg en gezondheid en het CLB beslist om onze school (beide vestigingen) een week te sluiten. Er wordt gedurende deze week ook geen buitenschoolse opvang aangeboden en de leerlingen mogen geen hobby’s uitoefenen in clubverband.
Dit was zeker en vast geen eenvoudige beslissing maar wel eentje in het belang van de gezondheid van iedereen.
De ouders ontvingen reeds een bericht met bijkomende informatie in verband met het afstandsonderwijs.
We hopen dat iedereen gezond blijft!