Kris en Harry, streekgenoten in de Voice
Kris Struyven uit Tienen en Harry Hendrickx uit Berlaar schopten het uit meer dan 5.000 kandidaten tot in de liveshows van the Voice van Vlaanderen. U kan Kris en Harry steunen door "KRIS" of "HARRY" te sms'en naar 6677.
Het duo draagt onze fruitstad een warm hart toe door elk jaar present te zijn op de ladies city day van Trud'Or. Elk jaar treden ze op in galerij Tichelrij onder leiding van Ray Heeren. Vrijdag 10 februari om 21 uur kan u ze zien optreden tijdens de liveshow van the Voice van Vlaanderen. U kan Kris en Harry steunen door "KRIS" of "HARRY" te sms'en naar 6677.
Eveneens kan u nog een goed doel steunen, het daklozenproject in Brussel, door te bieden op het gesigneerd truitje van Nick Nuyens op de Facebookpagina van Kris & Harry. Bieden kan tot 16 maart.
Stem nog tot 20 mei. Wie wordt uw burgemeester? Neem deel aan onze POLL
Je eigen barbecue-feestje zonder opruim en lekker dichtbij - Bloesem- en Zomer-BBQ's



Reacties